Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malý oddílový rádcovák

13. 10. 2008
O víkendu 11. - 12. října se na chalupě Kusalínu konal malý oddílový rádcovák. Cílem rádcovského kurzu bylo setakání vedení oddílu s rádci a podrádci a také předání zkušeností zkušeností rádcům oddílu. Zárověň bylo záměrem rádce proškolit , aby věděli, co si pod pojmem rádce představit a aby věděli, co si s družinkou můžou a nemůžou dovolit dělat.
Po celou dobu rádcovského kurzu nám přálo nádherné počasí a tak jsme v sobotu měli několik přednášek venku pod širým nebem. Přestávky mezi přednáškama byly vyplněny několika silovými a pohybovými hrami. Objevili se dokonce i psychoobrázky.
Večer jsme si uvařili puding, jenže moc dobře nedopadl, protože byl příliš sladký.
V neděli ještě proběhla jedna přednáška, zhodnocení akce, úklid chalupy a odchod domů. Cestou jsme ale hráli několik her, kdy při poslední z nich si Rejpy přivodil zranění nohy. Rádcák tedy skončil ve vsetínské nemocnici. Naštěstí ale nakonec k šití nedošlo. Zde je nutno podotknouti, že došlo k vzornému ošetření rány a perfektnímu transportu na pohotovost.
I přes tuto malou nepříjemnost tato akce dopadlo super, protože se všem velmi líbila. Svůj účel splnila také naprosto dokonale.
Této akce se zúčastnil Rampa, Jakub, Rejpy, Vojta, Kapka, Buba a Upík.

Obrazek