Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský sněm Junáka

18. 2. 2008
Krajský sněm zlínského kraje

V sobotu 9. února se ve Vizovicích konal krajský sněm, kterého se zúčastnili zástupci oddílů ze Zlínského kraje. Náš oddíl, měl na této významné akci hned dvojí zastoupení. Mara se sněmu zúčastnil jako vůdce našeho střediska. Dále se sněmu zúčastnil Rampa. Naše skautské středisko reprezentoval ještě Daloš a Mája (vůdkyně Světlušek).
Na sněmu se projednával například rozpočet  krajské rady Junáka, či vybírání skautské registrace již v září.
Zástupci našeho okresu přišli s návrhem na střih dívčích skautských krojů. Bohužel tento návrh byl nakonec zamítnut.
V dubnu se bude konat celorepublikový sněm, kterého by se oba zástupci našeho oddílu měli zúčastnit taky, takže těšte se na jejich zážitky.

Obrazek