Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality a novinky

Příspěvky

Sice jsou prázdniny, ale vedení oddílu nezahálí

8. 8. 2008

Sice jsou prázdniny, ale vedení oddílu nezahálí
Po skončení  táborů a po propuštění Rampy z nemocnice, proběhly již tři oddílové rady vedení oddílu, kde jsme například hodnotili uplynulý oddílový  rok hodnotili uplynulé tábory a začali plánovat  oddílový rok další...
 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality a novinky | Komentářů: 0

Rampa byl propuštěn z nemocnice

13. 7. 2008

Rampa byl propuštěn z nemocnice
V neděli 13. července 2008 byl po devíti dnech strávených ve vsetínské nemocnici, propuštěn vůdce našeho oddílu Rampa.
Co se vlastně stalo a jak k tomu došlo? Celá nepříjemná věc se seběhla v noci ze čtvrtého na pátého července, kdy starší Lvíčata přepadla náš tábor. Přepad už byl vlastně u konce a probíhalo vyjednávání o výměně chceného přepadníka Oooka za oddílovou sekerku. Vyjednávání nebylo až tak klidné jak by se mohlo zdát...
Jedno je fakt, z ničeho nic se Rampa octnul na zemi s tím, že jeho noha měla velmi zvláštní polohu. Buď šlo o vyhozený kotník, nebo zlomenou nohu. Veškeré vyjednávání byly v tu chvíli ukončeny a započala záchranná akce, protože ať se jednalo o cokoliv, bylo nutno Rampu dovést na pohotovost. Shodou okolností měl pár hodin před tím Rampa přednášku o zdravovědě, kde říkal, že nejlepší nosítka na táboře jsou postele, což všem, kdož se zúčastnili záchranářské akce usnadnilo práci.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality a novinky | Komentářů: 0

Probíhá tábor v Lačnově

2. 7. 2008

Probíhá tábor v Lačnově
V těchto dnech, probíhá tábor v Lačnově, v lokalitě Orlův mlýn...
 

Proběhla prověřovačka

22. 6. 2008

Proběhla prověřovačka

21. - 22. června jsme si byli nachystat tábořiště v Lačnově na tábor


. Po celou dobu nám přálo nádherné počasí a stihli jsme udělat velkou spoustu práce.

 

Nové informace o Velké tysanici

13. 6. 2008

Nové informace o Velké tysanici

najdete v sekci Plán akcí na červen. Pozor je tam dost podstatná změna, protože  vícedenní verze se ruší! Všichni jedeme až v neděli.
 

Průběžný stav oddílobého bodování

13. 6. 2008

Průběžný stav oddílového bodování

Na přání těch, co byli na poslední oddílovce, je tu stav bodování jednotlivců za duben až červen 2008
 

Páteční oddílovka

4. 6. 2008

Oddílovka 6. června

Připomínám, že na oddílovku, která se koná už tento pátek si v případě hezkého počasí vezměte plavky a náhradní oblečení, protože půjdeme na Bečvu trochu prohnat naše pálavy (lodě)
 

Výprava do Jeseníků

25. 5. 2008

Puťák po Jeseníkách

Dnes se vedení našeho oddílu vrátilo z trídenního putování po Jeseníkách.
Tentokrát jsme si prošli trasu z Rýmařova, kde jsme se u  Jelení studánky napojili na hřeben, odkud jsme potom putovali na samotný Praděd, pod kterým jsme si zasáňkovali, protože nás přivítala spousta sněhu. Cestou jsme mimo jiné minuli už dávno zrušené polní letiště, které na jednom z vrcholů  za druhé světové války vybudovala německá luftwaffe.

 

Bitva o Žambošku v novinách

7. 5. 2008

Bitva o Žambošku v novinách
 

Jedeme na Camporee

1. 5. 2008

Jedeme na Camporee
Ve čtvrtek 8. května se v Kateřinicích koná střediskové Camporee, kde nemůžeme chybět.
 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »